O nas

Przedmiotem działalności naszej firmy są usługi transportowe realizowane przy pomocy nowoczesnej floty o wysokiej ładowności. Profesjonalni kierowcy z doświadczeniem w transporcie towarów zapewniają właściwy przewóz nawet bardzo kruchych przedmiotów. Sprawdzone i bezawaryjne pojazdy umożliwiają nam realizację różnorodnych przedsięwzięć logistycznych na dużą skalę.

Proponowane przez nas przewozy towarowe obejmują dostawy do sklepów, sieci handlowych, magazynów i stacji serwisowych. Wieloletnie doświadczenie firmy decyduje o sprawnej i skutecznej realizacji zleceń. Zapewniamy przewóz towarów na paletach dostosowanych do łatwego przenoszenia za pomocą wózków widłowych. Jest to standardowa metoda transportu ładunków o większej wadze – sprawdza się idealnie podczas przewozu towarów wielkogabarytowych. Zajmujemy się również organizacją przeprowadzek.

Rozporządzamy odpowiednimi pojazdami umożliwiającymi bezpieczny przewóz mebli. Zapewniamy dogodne terminy realizacji przeprowadzek. W ciągu wielu lat świadczenia usług transportowych zdobyliśmy niezbędną wiedzę umożliwiającą maksymalną ochronę przewożonych rzeczy przed uszkodzeniem. Pragniemy zagwarantować jak najwyższą jakość usług, dlatego dbamy o sprawny przebieg przeprowadzki bez niepotrzebnego angażowania klientów. Nasza oferta jest skierowana do prywatnych, publicznych i indywidualnych zleceniodawców.

Obsługujemy różne branże. Skutecznie realizujemy transport krajowy, dostosowując usługi do oczekiwań klientów. Charakteryzujemy się elastycznością w zakresie realizowanych zleceń i indywidualnym podejściem do każdego zleceniodawcy. Nieustannie się rozwijamy i zwiększamy możliwości naszej floty transportowej. Jesteśmy gotowi spełniać nietypowe wymagania klientów. Posiadamy komplet ubezpieczeń komunikacyjnych, a podczas każdego przewozu dbamy o odpowiednie zabezpieczenie towaru.